bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow
 • Layout Style
 • Texture for Boxed, Framed, Rounded Layout Background

 • Font
  • Body:

  • Menu:

  • Title:

  * Fonts are used to example. You able to use 600+ google web fonts in the backend.

Hakkımızda

12. yılını kutlayan Nokta Grup; kuruluşundan itibaren dijital baskı ve kopyalama sektörüne yönelik kağıt, makine – sarf malzemeleri ve teknik servis hizmetlerine odaklanarak, artan tecrübesi ve müşteri portföyü ile hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmiştir.

350 m²’lik alanda 5 katlı hizmet binasında 16 personel ve 8 araç ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen şirketimiz, ağırlıklı olarak dijital baskı ve kopyalama sektörünün taleplerine cevap vermektedir.

Günümüz koşullarındaki rekabet piyasasında en uygun maliyetli ve kaliteli ürün satışını müşterilerimize sunmak amacıyla temin edilen ürünler depolarımızda stoklanmakta ve siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda zamanında ve eksiksiz olarak sevk edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz bu durumun gereklerini yerine getirmek için müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesi adına, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini uyum içinde sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana disiplini, iş ahlakını ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Nokta Grup, sektörün en büyük sıkıntısı olan teknik hizmet sorununu deneyimli personelleri sayesinde en kısa zamanda çözerek güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; 12 yıllık iş tecrübemiz ve uzman kadromuz ile teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en üst düzeyde değerler katarak sektörde lider olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz; İş ortaklarımızla birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli bir hizmet sunarak; rekabette kazanan, sektördeki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, temel değerleri doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak sektörde tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Nokta Kağıt Sipariş Hattı

Tüm Ürünler Hızlı Sipariş Hattı

0 850 840 0 850